| Eastwood a întrebat:

cum activez netul 4G pe Xperia Z1? Imi apare doar un H cand activez datele. Pe celalalt telefon apărea 4G. Funda

4 răspunsuri:
| Alx_Alex_1997_hOz9 a răspuns:

Depinde de retea...
Am un LG G4 - digi, in Slatina nu am 4g...

| Weeeerr123 a răspuns:

Salut, poate ca depinde si de telefon, si mie imi arata tot asa H si am 4G stai linistit daca iti merge netul nu are rost sa te stresezi.

| AndreySiAtat a răspuns (pentru Weeeerr123):

Depinde in ce zona te aflii... daca esti intr-un oras mai mare, spre exemplu Cluj-Napoca, Bucuresti etc, o sa ai 4G..deoarece doar in orasele mari este disponibil

| puytyl a răspuns:

Paii la xperia am avut si eu si e normal sa iti arate asa intri pe net unde vrei tu si fa-ti treaba.££££Funda?