| Kapss a întrebat:

Cum pot bloca un numar care doresc sa nu ma mai sune sau de la care nu doresc sa mai primesc mesaje?
Mentionez ca am un telefon fara android; este un Nokia simplu.
Multumesc anticipat!
FUNDA! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru acest model de telefon iti spun ca NU POTI. Dar daca ai Vodafone poti restrictiona sa mai primesti apeluri. Dar TOATE NUMERELE de intrare sunt restrictionate. Nokia niciodata nu a avut aceasta functie de restrictionare cum au cei de la Samsung. La mesaje vezi daca exista optiunea SPAM. Adaugi un numar si orice mesaj primit de pe acel numar intra in folderul SPAM.