| SebiE30 a întrebat:

Cum se numeşte acea aplicaţie pentru Android cu care pot face screenshot la dekstopul de la telefon?

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Buna! Poti face print screen prin apasarea simultana a butoanelor Power+Butonul de volum - Daca nu merge asa, dar sigur iti va merge, descarca aplicatia aceasta din magazin play : https://play.google.com/......ps/details
Bft! happy

| miTzuliK93 a răspuns:

N-ai nevoie de aplicatie. La cele mai multe telefoane poti face print apasand simultan si rapid butoanele HOME + POWER. Te duci in folderul cu pozele din telefon si o sa gasesti acolo screenshootul.

| Jipa95 a răspuns (pentru miTzuliK93):

Home+power = IOS
Power + volum - = Android

| SebiE30 explică (pentru Jipa95):

Apas si pe power si pe butoanele de volum si nu se intampla nimic

| Jipa95 a răspuns (pentru SebiE30):

I-ati aplicatia atunci.

| SebiE30 explică (pentru Jipa95):

Zi-mi numele aplicatiei nu link

| Jipa95 a răspuns (pentru SebiE30):

Screenshot Ultimate