| Awwr_Ovidiu_1980 a întrebat:

big grin
Am si eu o problema...
Deci : am incercat sa fac update la soft la Samsung ace s-5380 si s-a blocat la instalare. c-am la 35%. si acu nu mai pleaca de acolo. Si nu pot nici softu sa il instalez.Ce este de facut? Cine vrea sa ma ajute sa imi dea add la : marian.ciapa@yahoo.com (Dau FUNDA!)

Răspuns Câştigător
| Bejan_Valentin_1998 a răspuns:

No bun...fii atent...si eu am patit la fel sapt trecuta.nu te panica.Samsung pastreaza fiecare soft in magazia lor.intra pe sammobile parca si cauta-ti device-ul.gaseste softul original. apasa pe volum jos, home si power parca sa ajungi in bootloader.conecteaza telefonul la calculator si porneste odin-ul.bagi imaginea in pda si dai sa se instaleze, la fel cum ai facut pentru recovery mode. Sper sa te fi ajutat! Numai bine!

1 răspuns:
| nokautone a răspuns:

Ar trebui sa.l duci la un GSM; servis un profesionist stie cel mai bine ce trebuie facut daca s.a blocat si nu mai merge nimic happy