| CristiAndrei28 a întrebat:

Dacă fac un abonament la Digi sunt obligat să iau telefonul tot de la ei? Și dacă aș vrea să-mi iau eu unul la liber,funcţionează cartela lor? Sau trebuie să cumpăr tot de la ei? Cel sau cea care imi explică ii ofer fundă, mulţumesc!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ești obligat să cumperi și telefonul de la ei!
Poți să cumperi orice telefon "la liber" ( din orice magazin ) şi va funcţiona şi cartela lor happy

Toate cele bune!

1 răspuns:
| HuShEr a răspuns:

Nu esti obligat sa cumperi telefon de la ei si cartela va functiona in orice telefon conditia este sa suporte conectivitate 3g. marea majoritate de telefoane suporta, alea vechi nu prea.