| Valentin_Marian_1985_n8Fk a întrebat:

De ce atunci când vreau să filmez cu orice Screen Recorder de android, indiferent de aplicație, îmi apare ca sistemul UI s-a oprit? Indiferent de câte ori aș încerca să filmez. Și ce as putea să fac?
Dau funda răspunsului care mă ajuta cel mai mult.

1 răspuns:
| blondincik a răspuns:

Exact aceeasi problema o am si eu, numai ca la mine este mai grava, nu puteam face absolut nimic ca la fiecare pas imi aparea ca sistemul UI s-a oprit, ba chiar dupa un timp telefonul s-a stins si nu s-a mai aprins. Eu l-am dus la un specialist, du-l si tu pina nu este prea tirziu.