| Para_Bogdan_1990 a întrebat:

De curand am achizitionat un Samsung galaxy a5. De asemenea m-am portat si pe reteaua Digi Mobil. Problema este ca atunci cand vorbesc la telefon si cineva incearca sa ma contacteze, ii spune ca "linia telefonica este momentan ocupata"

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Activeaza optiunea de apel in asteptare.

| Minimalistul a răspuns:

Apasa Telefon->Tastatura->Pictograma meniu (cele 3 puncte verticale din dreapta sus)->Setari->Apel->Mai multe setari->Bifeaza "Apel in asteptare" sau http://deviceguides.vodafone.ie/......on-or-off.