| BetivanuLHaios a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un nou telefon, un HTC Desire 500.

Am o mare problema privind stocarea interna. Deci, memoria lui interna este de 4GB, insa, nu stiu cum, ceva imi "mananca" din memorie. Am intrat in >setari-stocare si am vazut acolo urmatoarele chestii:

Aplicatii : 606MO

Muzica : 302MO

Fotografii si video : 1, 05MO

Si lucrul pe care nu il inteleg:

Celalalt : 2, 91GO

Va rog, daca-mi poate explica cineva ce e acest "celalalt". (Tin sa mentionez ca nu am card SD, si ca am telefonul de 3 zile).

1 răspuns:
| Spartacus1127 a răspuns:

S-ar putea sa fie aplicatiile pe care ti le-ai luat recent. Daca nu sunt ele sunt inseamna ca din 4 GB memorie, 1, 2 Gb e folosibila. Cauta pe net informatiile telefonului si uita-te la "Memorie interna " cat este folosibila.
Sper ca te-am ajutat, funda?