| Faby3322 a întrebat:

De curand mi-am luat un Orange Zali si vreau sa il personalizez. Am vazut la o colega de clasa (are Allview) un widget cu care schimbi TIPUL in care se duc/vin iconitele de pe ecranul de start cand muti de la o pagina la alta (tipul de slide). De unde pot lua widgetul ala? Sau o aplicatie in care sa pot schimba IN MAI MULTE tipuri... P.S. Nu Louncher
Dau FUNDA + VOT

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darkv1d a răspuns:

Intra in magazinul telefonului, dai la personalizare si gasesti acolo tot ce vrei!