| ImAnonymous a întrebat:

Deci am un iPhone 4s, si stiti treaba cu itunes ca orice melodie trebuie sa o cumperi o.O.
Am acum un program ( Download music ) cu care ascult, insa eu nu vrea sa mi-le descarce. Inainte era un program ( iTube) care nu ti-le descarca, le ascultai o data si dupa cat vroiai si nu iti trebuia net.
Stiti o aplicatie asemanatoare? FUNDITA

1 răspuns:
| FCx78 a răspuns:

Poți sa lua pe iTunes. Nu ii dai bani. E gratis. Am fost și eu. In pc ce instalezi iTunes. Dar trebuie sa ai Muzica in pc. Deschide iTunes și conectează dispozitivul la computer folosind un cablu USB.Fă clic pe pictograma dispozitivului în colțul din stânga-sus al ferestrei iTunes.Află cum trebuie să procedezi dacă nu vezi pictograma. Pictograma dispozitivului în colțul din stânga-sus al ferestrei iTunes. În lista de sub Configurări din partea stângă a ferestrei iTunes, fă clic pe tipul de conținut pe care vrei să-l sincronizezi sau să-l elimini. Pentru activarea sincronizării pentru un tip de conținut, bifează caseta de selectare de lângă Sincronizați. Caseta de selectare de lângă Sincronizează muzică în iTunes.
Bifează caseta de selectare de lângă fiecare element pe care vrei să-l sincronizezi. Fă clic pe butonul Aplică din colțul din dreapta-jos al ecranului. Dacă sincronizarea nu pornește automat, fă clic pe butonul Sincronizează. Sunt sigura ca vei reuși dacă copiezi https://youtu.be/seaG2pI85dk