| Vally1999 a întrebat:

Detin un galaxy mini 2, asi dori sa ii stiu toate secretele si tot ce stie sa faca!
Multumesc!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Creeper2000 a răspuns:

Pai,nu detin un galaxy mini 2 dar sper sa te ajut cu niste informatii utile.
Nu cred ca vrei sa auzi specificatii tehnice asa ca voi spune doar ce sta la baza:
Telefonul are un ecran de 3'2 inci si doua carcase(negru si portocaliu)
Foloseste o camera de 3 megapixeli ce poate face niste fotografii foarte bune chiar daca nr de mp este unul scazut. Avem de aface cu Android Gingerbread,si desi nu este cel mai nou, are multe aplicatii incorporate pe care le poti vedea si pe cea mai noua versiune(Jelly Bean), cum ar fi:Google Talk, Gmail, Google in sine si Google Translate.
Telefonul are 4GB memorie interna si 512MB ram, deci vei avea destul spatiu sa faci poze destule dar de jocuri nu vei avea atat de mult spatiu.Ca tot vorbeam de asta, experienta de gaming este una buna dar nu excelenta.Multe aplicatii din play store nu sunt compatibile cu telul deoarece nu foloseste ultima versiune.
Telefonul are un sistem wallpaper destul de interesant(atunci cand schimbi pagina si wallul se duce in dreapta sau in stanga)
Atat cred ca am avut de spus, cu restul te vei descurca deoarece este un telefon foarte usor de folosit si te vei obisnui repede cu el!
Sper ca te-am ajutat!; D