| rem1x70 a întrebat:

Detin un Samsung Galaxy Young iar problema mea este ca o data am avut treaba cu Talkback-ul sa citesc o carte vocal pentru la scoala... am activat Talkback-ul si am citit-o iar apoi l-am dezactivat dar cand primesc mesaje tot merge desi imi arata ca-i oprit. Imi zice new messaj from... si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai zica.
Va rog ajutati-ma dau Funda.

1 răspuns:
| AgonizedSoul a răspuns:

Incearca sa te duci sa-l mai dezactiveazi inca o data, daca nu merge nici asa, da-i reset la telefon, iti va rezolva tot.