| AvatarBubu a întrebat:

doresc sa-mi cumpar Nokia
Lumia 520 ce ati putea sa-mi spuneti despre acest telefon.(dau funda).

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Cameră principală: 5MP
Dimensiune afişaj: 4''
Nume procesor: Qualcomm Snapdragon™ S4
Durată maximă de convorbire (3G): 9,7h
Durată maximă în regim de aşteptare: 16zile
Durată maximă de redare audio: 52, 0h

Pentru o suma mai mare de bani, eu iti recomand Nokia 625 Lumia, aceasta versiune are internet 4g si alte facilitati in plus.

Funda? big grin

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acesta este un telefon bunicel - vezi specificaţiile tehnice de la linkul :
http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_520-5322.php

Totuşi, eu NU aş cumpăra un telefon cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt PUŢINE jocuri/aplicaţii pentru acest sistem de operare :)

Toate cele bune.

| NickPop a răspuns:

Este un telefon relativ bun dar singurul minus la el este ca nu are blitz si camera frontala