| NuAmNumeLOL a întrebat:

E urgent! Daca sunt in alta tara trebuie sa imi activez roamingul ca sa primesc mesaje din Romania? Si daca am roamingul activat persoanele din Romania imi pot trimite mesaje?

2 răspunsuri:
| ANDA135 a răspuns:

E mai bine sa te conectezi la wi-fi de la hotel, e mai bine ca sa nu consumi bani

| cameleonu05 a răspuns:

Da fara probleme chiar daca nu ai credit iti poate da msj, in schimb ca sa fii sunat iti trebuie credit dar ca sa primesti msj e de ajuns roamingul activat.