| yAdrian a întrebat:

FUNDA, URGENT!
Se poate decoda un iPhone 6 de pe Orange RO? Daca da, un pret informativ?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Ai cumparat telefonul de la Orange Romania?
Daca da si l-ai achizitionat la pret standard, decodarea nu te va costa. O poti solicita la orice magazin Orange din tara sau din contul tau online. Daca l-ai cumparat cu un abonament, atunci depinde de data la care l-ai achizitionat. In timpul perioadei contractuale, decodarea se va face la tarif de 427, 2 lei, iar dupa aceea la un tarif de 54 lei.

Gasesti pasii decodarii online aici http://www.orange.ro/help/cum_decodez_telefonul_din_contul_online/iq/931402

O zi buna,
Orange Helper

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un sediu Orange si-ti spun aia exact si-ti rezolvi problema mai repede.