| kingofwar a întrebat:

Ieri am schimbat S3 ul pe un 4S. Am instalat Cydia si am inceput sa instalez toate chestile posibile si imposibile. Ex winterboard appcake liktunes etc. face ceva la iphone? ( il strica sau uzeaza?). Si as mai vrea sa va intreb daca o husa cu acumulator ii face rau. Adica la ora 5 eu am 35% lucru care ma supara. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ai facut o mare greseala schimband telefonul, acum ii mai modifici si softu. Nu vad sa te mai tina mult telefonul ala.

| Axys a răspuns:

In primul rand incepe cu memoria aia se uzeaza depinde si ce faci cu el, sfatul meu e sa il scoti din acea husa si sa il lasi normal asa poate aparea pe parcurs alte probleme

| Axys a răspuns:

Tie nu trebuie sa iti para rau ca l-ai schimbat fiecare are dreptul la alegeri, numai ca trebuie sa fi putin mai atent cu el si sa nul inarci prea mult cu jocuri sau ce iti mai pui tu ca nu e pc.