| Paul_Nagy_1990 a întrebat:

Imi puteti da va rog frumos un link de unde sa descarc android 5.0 pentru tableta

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu poti sa il descarci. Doar daca primesti actualizare de la firma tabletei.
Intri in Setari-Despre Device/Tableta - actualizare software. Daca acolo iti da ceva il instalezi daca nu inseamna ca nu primesti android 5.0

| MultiCore a răspuns:

Foarte vagă întrebarea ta. Nici măcar nu ai dat modelul tabletei. Dacă nu îți apare la actualizări sistem versiunea 5.0 Lollipop nu există o versiune oficială pe care să o foloești, ci doar custom ROM gen CyanogenMod, care „simulează" Android 5.0.