| stefangx a întrebat:

La vara vreau sa imi schimb telefonul credeti ca merita sa astept iPhone 5S sau sa imi iau Samsung Galaxy S4?

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Avand in vedere ca nu stim ce functii va avea Iphone 5S, nu pot sa-mi dau cu parerea.

Răspuns utilizator avertizat
| MHems a răspuns:

Bună! Deocamdată nu se ştie ce funcţii *noi* o să aibă iPhone 5S, se ştie doar că o să apară în toamna lui 2013. Având în vedere apariţia pe piaţă a lui S4 pot spune că este cel mai bun şi performant telefon la momentul actual. Sunt ferm convinsă că Samsung scoate cele mai performante telefoane, însă aspectul fizic al telefoanelor lasă de dorit. Nu spun că nici Apple nu fabrică telefoane performante, dar la Samsung o să întrâlneşti mereu tehnologie avansată, iar la Apple aspect plăcut, performanţă, însă Samsung integrează pe device-urile lor foarte multe funcţii interesante. În acest moment aş opta pentru S4, dar încă 5S nu a apărut deci propunerea mea e incompletă. Sper că te-am ajutat!

| flaviu1990 a răspuns:

Mai bine Samsung galaxy s4 este mai bun

| Octavian007 a răspuns:

Eu nu mai inteleg obsesia pentru samsunguri.S4 este mai SLAB decat HTC One dar nimeni nu se uita la el DC?
Toti sunt fermecati ca mama S4 are procesot cu 8 nuclee si ca HTC are numai 4 sau iphone 5 are numai doua dar astea sunt inutile. Diferenta de performanta dintre HTC One si S4 este foarte mica in favoarea lui S4 1000 de puncte in plus cu inca un procesor?
Puteti sa ma injurati cat vreti astia pentru care numai Samsung si Apple exista dar ASA E.

| Pooshtyu a răspuns:

S4 neaparat happy

| XxAndreixX13 a răspuns:

Frate amandoua sunt super tari dar eu zic sa alegi Samsung galaxy S4! FUNDITA TE ROGGGGGG