| Bogdan2111s a întrebat:

ma joc clash of clans pe tableta si vreau sa joc si pe telefon, intrebare este cum pot sa iau tot ce am facut de pe tableta pe telefon sau sa ramana si pe tableta si pe telefon.am incercat cu contul de la google da nu a mers va rog dau funda

Răspuns Câştigător
| Florea_Cosmin_1993 a răspuns:

Fa ti un cont la ei sau conecteaza te cu facebook ul. apoi te loghezi pe telefon cu contul.e chestie de sincronizare.

3 răspunsuri:
| COKELIVE a răspuns:

Nu poți să muți ce ai pe tebleta in clash of clans pe telefon(îmi pare rău).În ce clan ești? Cum te cheamă?

| Bogdan2111s explică (pentru COKELIVE):

Jjj ma cheama si sunt in clanul Romania

| GR_George_2000 a răspuns:

Am incercât și cu cont de fb eu și nu a mers