| EdySH0r123 a întrebat:

Ma scuzati ca am ales aceasta categorie dar vreau sa ma lamuresc foarte repede in legatura cu ceva.Bun, deci vreau sa stiu voi ce ati alege dintre Samsung Galaxy s2 sau replica de iphone 5s gold? Daca se poate va rog sa jutificati raspunsul.PS:s2 original nu replica! Dau funda:*

2 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Desi nu suport Samsung galaxy(pro iphone) te sfatuiesc sa cumperi S2.Ai umblat vreodata pe un iPhone original si unu replica? Alea replica sunt foarte, foarte proaste!

| EdySH0r123 explică:

Up