| GoGu7 a întrebat:

Ma suna cineva cu numar ascuns si as vrea sa-i aflu numarul, ce pot face? Funda mare.

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Salut,

Metoda se alica doar daca ai abonament:
In primul rand trebuie sa iti faci un cont de voip (cauti pe google sunt multe site-uri unde poti face gratuit)
Apoi faci redirectionare de pe numarul tau pe numarul de voip (redirectionare o faci doar cand respungi apelul)
Apoi in momentul cand suna tu respingi apelul, iar pe el o sa il duca catre nr de voip
Te loghezi pe voip si verifici apelurile primite si sigur acolo o sa apara numarul.
Daca ai cartela nu poti face nimic.
Mult succes.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mandat obtinut de la judecatorie (pe un motiv intemeiat) si operatorul de telefonie trebuie sa iti spuna cine este.

| PedoBarbie a răspuns:

Înainte se putea pe Connex-Vodafone la *128# sau ceva în genul acesta.
Pe curând!

Răspuns utilizator avertizat
| Intrebari200 a răspuns:

Raspunde-i si lasa-l sa vorbeasca ( ii manci minutele happy Nu cred ca poti afla numarul happy