| Geome5 a întrebat:

Salut TPU
Mi-am luat si eu un telefon Samsung GT-I5500.Mi-am facut cont pe magazin.Era o aplicatie cu verde. Dupa ce mi-am instalat un joc nu mergea.M-am intors sa caut magazinul dar mi-a aparut magazin play care era altul. Poate cineva sa imi dea un sfat cum pot sa sterg acel joc? Dau funda

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Era diferit Magazin Play?
Daca da si s-a intamplat ieri atunci stai calm, s-a facut update la Magazin Play si apare diferit la toti acum.
Aplicatia poti so dezinstalezi din Setari>Aplicati>"Alegi Aplicatia">Dezinstaleaza
dar chiar de o dezinstalezi Magazin Play tot asa va ramane.
Bafta

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Telefonul tau fiind antic, are Android Market, el schimbandu-se în Google Play, odata avand internet, probabil s-a actualizat.

| AlexL28 a răspuns:

Mergi in Play Store, apasa pe butonul din stanga sus, mergi la Aplicatiile mele, apasa pe jocul pe care l-ai downloadat si apasa "Dezinstalare"