| bunjy a întrebat:

mi-am luat un iphone 4 second hand are cydia pe el deci cred ca are jailbreak e codat pe canada, cum as putea sa imi pun orice joc vreau gratis de ex:Gangstar Rio dar eu nu am net pe telefon deci nu pot sa intru in cydia cum sa fac sa imi pun jocuri urgent pe el?

2 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Intra in cydia adaugi sursa cydia.hackulo.us si descarci si instalezi appsync de acolo si dupa poti transfera aplicatii din pc in telefon.

| Soryn2244 a răspuns:

Cauti un device wireless sau descarci pe pc aplicatia appstore pc center mi se pare nu stiu si eu am iphone dar n-am probleme de genu asta daca incerci sa iti iei un joc de pe alt site decat cel de la Apple telefonul va percepe jocul ca unul piratat si atunci iti va intra jailbrake