| Anonim991 a întrebat:

Mi-am luat un Samsung galaxy s3 si as vrea sa pun si eu parola la mesaje. Imi poate spune cineva cum si unde sa umblu sa pun? Multumescc! Dau funda!

2 răspunsuri:
| xAliya a răspuns:

Setting-security-bifezi optiunea phone lock si privacy lock apoi selectezi categoria la care vrei parola(mesaje, fisierele mele, apeluri) introduci o parola(care trebuie sa aiba minim 4 cifre si dai ok). Bfta!

| Dannyy91 a răspuns:

In magazinul google play, gasesti aplicatia applock, o iei si setezi parola la ce categorie vrei tu (mesaje, agenda, telefon etc.)