| s1ge123 a întrebat:

Mi s-au stricat castile de la One M8-ul meu, mai exact cred ca nu mai face contact mufa cu firele. Cand misc de cablu da sa se auda ceva, dar nu. As vrea sa stiu daca le pot duce la un service, sau daca pot sa imi iau altele cu mult mai bune, m-a atras foarte mult claritatea si bass-ul, daca exista ceva mai bun ar fi perfect. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CinVasileeee a răspuns:

Da se poate repara acum nu stii cat te v-a costa!

1 răspuns:
| AFCGSM a răspuns:

Mai intai probeaza cu alte casti, daca problema persista, de vina este mufa jack de la telefon! Se poate repara intr-un service gsm!