| Sorin121 a întrebat:

Salut, TPU nu de mult timp cam de 1 saptamana mi-am luat iphone 5c totu perfect, la inceput imi mergea wi-fi in sensu in care ma conectam si mergea se incarca fara nici o problema dar cateva zile nu se se mai incarca, se conecteaza da nimic... ar putea fi de la wi-fi sau are telefonul vreo problema, am vazut pe net niste chesti ca trebuie sa il bagi la firgider si din astea voi ce vredeti?

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, baga-l in frigider :))))
ia uite aici http://www.hit.ro/software/farsa-ios-7-waterproof-face-deja-victime

| Henryk17 a răspuns:

Da ar fi o idee dar vezi si la setari