| CrazzyWTF a întrebat:

.. Nu ma pot decide intre astea 2 telefoane : Samsung I9060 Galaxy Grand Neo Si Samsung i9082 Galaxy Grand... Care ziceti voi si de ce big grin Dau funda. Nu e vorba de pret aici!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dintre astea doua eu zic Samsung i9082 Galaxy Grand.

Dar la pretul asta iti recomand cu incredere LG G2 Mini!

| bogdan324 a răspuns:

Galaxy grand neo este o versiune mai slaba a lui galaxy grand, are camera pe fata si pe spate mai slaba, are performante mai slabe, deci e o chinezarie

| BroRo01 a răspuns:

Eu votez pentru primul pentru ca are un prieten si ii destul de bun telefonul sa n-am vazut sa aiba probleme cu el

| qCrotal a răspuns:

Samsung i9082 Galaxy Grand clar. Sunt de acord cu bogdan324. E o varianta mai slaba. Cum e si Note 3 si Note 3 neo. Eu as merge pe Samsung Galaxy Grand

| bellabel26tpu a răspuns:

Eu zic sa alegi telefonul Samsung I9060 Galaxy Grand Neo. Am si eu unul si merge super! nu se blocheaza si androidul e super! ti-l recoman!