| optional a întrebat:

Nu stiti ceva aplicatie pentru androi, eu am HTC desire hd si vreau o aplicatie pentru a muta programele direct de pe telefon fara telecomanda. Fundaa :*

1 răspuns:
| umbra09 a răspuns:

Nu exesta una functionabila telefonul il popti folosi ca maus si ca tastatura dar doar prin wireless si trebuie sa instalezi un program cat si pe telefon cat si pe pc pe televizor nu poti instala aplicatia si nu suporta nici telefonul (undele) Samsung galaxi s4 este singurul care suporta la ora actuala