| ElyElena25 a întrebat:

Salut,TPU! Pe telefon primesc destul de des imagini de la prieteni si eu cum nu am smartphone, nu reusesc sa le vad.Am activat serviciul multimedia si cu toate astea...Am intrat si pe Album MMS pe Orange, dar nu am reusit sa le vad...
Stie cineva cum pot vedea imiginile trimise?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Albumul MMS este disponibil doar daca ai creat un cont online cu numarul tau de telefon. La accesarea albumului MMS trebuie sa introduci datele cu care te-ai inregistrat in contul online. Mai multe detalii gasesti aici http://www.orange.ro/multimedia/mms/index.html.
O zi buna,
Orange Helper

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cumpara-ti un smartphone.

| SweetMinion a răspuns:

Daca e telefon chiar vechi atunci nu o sa iti apara.

| loveM a răspuns:

Depinde ce telefon ai, daca e de tip mai vechi nu o sa-ti apara.

| JeJeleu a răspuns:

Daca e telefonul prea vechi. nu ai cum