| TheDarkDevil a întrebat:

Salut TPU,pentru cei care stiti site-ul GearBest din America, am vazut multe telefoane cu preturi extrem de joase pentru specificatiile lor(nu conteaza ca sunt chinezarii daca vreaun operator de telefonie mobila din Romania le lua sub brandul sau sigur costau dublu gen 500-600euro fata de 150-169dolari) si ma intrebam daca site-ul acala ofera transport gratuit in Romania cu tot cu transport vamal s.a.m.d. sau daca stiti vreun site care ofera telefoane cu transoprt gratuit in Romania sau catre Romania dar cu preturi asemanatoare. Multumesc pentru raspunsuri!

1 răspuns:
| questsoul a răspuns:

Nu intri mai bine la sectiunea Contact si le trimiti un mail?