| Nightmare_2673 a întrebat:

Recent, am intrat pe un grup de WhatsApp si as dori sa vad mesajele mai vechi care s-au scris cand nu eram in grup. Cum pot afla? Este posibil? La fel m-ar interesa si pentru facebook. Ofer funda pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| NewLifeGaming a răspuns:

La whatsApp nu poti vedea din cate stiu.
La fecebook doar sa te adauge pe chat si voila o sa poti vedea ce s-a vorbit in trecut!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, nu se poate face asta nici pe Facebook nici pe wapp.Doar daca rogi pe cineva sa-ti faca ss la mesajele vechi.

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Din ce stiu eu nu este posibil. Discutiile sunt salvate doar pe telefon nu si pe server.