| o0DarKneSs0o a întrebat:

Recent mi-am achizitionat un HTC Desire 310. Problema la el este ca bateria ma tine foarte putin. As avea nevoie de niste sfaturi pentru a rezolva problema asta. Oare sa imi cumpar o baterie noua? Asta m-ar ajuta cu ceva?

1 răspuns:
| apz a răspuns:

Dacă telefonul a fost cumpărat de nou, sigur are o garanţie şi te poţi duce la reprezentanţa de unde l-ai achiziţionat pentru a le detalia problemele întâmpinate.
Dacă a fost luat la mâna a doua, ideal ar fi să-i cumperi o baterie nouă, iar înainte de a o folosi, să resetezi telefonul.