| o0DarKneSs0o a întrebat:

Recent mi-am achizitionat un HTC Desire 310. Problema la el este ca bateria ma tine foarte putin. As avea nevoie de niste sfaturi pentru a rezolva problema asta. Oare sa imi cumpar o baterie noua? Asta m-ar ajuta cu ceva? Funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Degeaba! Toate smartphone-urile au o baterie care se descarca tot dupa o zi de navigare!

| Rostaș_Ioana_1999 a răspuns:

Sall.sfatul meu e sa iti iei un incarcator mai puternic.Si sa iti spun de ce:Eu am un core prime si am un incarcator de c***t.Dar cand il conectez la un alt incarcatoror spre exemplu S6 imi tine bateria.
Da telefoanele din ziua de azi tin 2-3 zile cu wi-fi-ul non stop activ(Asus)dar na e tehnologie cate pretentii sa avem de la ele.
Sau daca e cumpara alta baterie dat una originala nu chinezarie si ia alt incarator, dar mai la indemana o baterie externa.

| Rostaș_Ioana_1999 a răspuns:

Sall.sfatul meu e sa iti iei un incarcator mai puternic.Si sa iti spun de ce:Eu am un core prime si am un incarcator de iti vine sa il arunci.Dar cand il conectez la un alt incarcatoror spre exemplu S6 imi tine bateria.
Da telefoanele din ziua de azi tin 2-3 zile cu wi-fi-ul non stop activ(Asus)dar na e tehnologie cate pretentii sa avem de la ele.
Sau daca e cumpara alta baterie dar una originala nu chinezarie si ia alt incarator, dar mai la indemana o baterie externa.si cu bateria externa ia-ti una de doamne ajuta sa stii ca te poti baza pe ea.