| Sapp a întrebat:

Se apropie Black Friday! Imi puteti spune si mie ce telefon imi pot cumpara pana in 1000-1500 lei chiar si 2000 lei in caz de vor fi reduse mai mult de Black Friday.
Ma intereseaza ca telefonul sa reziste mult timp la jocuri, cand vorbesc la telefon sa nu fie probleme din cauza telefonului, si un difuzor cat de cat pentru a asculta muzica! Funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

HTC one m8. Daca gasesti si o reducere sub 2000 lei, dai lovitura.

| RaduTN a răspuns:

S5,daca gasesti s5 sub 2000 roni cumpara-l. http://m.emag.ro/......DT0FCBBBM/

| TwiSt1997 a răspuns:

Lg g2.