| anonim_4396 a întrebat:

sie careva cum schimb sau cum sa ii bag limba romana la HTC desire 620 ca nu o am instalata in telefon am incercat din play store dar nu merge ie doar o aplicatie care practic nici nu functioneaza.aaaaajuuutoor.va rog

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Din play store nu exista change leagueage. Incearca sa cauti asta in setari/telefon (setting/telephone).

| TsonPing a răspuns:

Incearca asta din Telefon! Settings / Language sau poate mai scrie Language and Input / Language si cauta mai jos Litera R si vezi poate gasesti ROMANA