| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum imi pot activa parola la WiFi de pe telefon? Incerc sa mi-l activez ca sa pot sta pe net si mereu imi cere parola cand vreau sa ma conectez la WiFi. Vreun sfat?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat la ce wi-fi vrei să te conectezi...

Dacă este al tău, de la router-ul din casă, atunci ar trebui să introduci parola şi să te conecteze!
Eventual, ca să nu introduci parola de fiecare dată, ai opţiune cu "Salvează" parola...

Dacă NU este reţeaua ta wireless, atunci este parolată şi NU ai cum să te conectezi ( decât dacă proprietarul îţi dă parola ).

Toate cele bune.