| Apocaliptic a întrebat:

Stiti o extraobtiune de TELEKOM cu minute internationale pentru MOBIL?!

Am 6 euro si nu mai este valabila EOXplorer. Iar cartela nu este noua(asta inseamna ca nu mai primesc bonusul de 100 minute internationale mobil?).
Am apelat 1234, am intrat pe site dar am vazut numai FIX nu MOBIL.

Răspuns Câştigător
| RebecCa11 a răspuns:

Buna, la Telekom nu mai exista nici o optinune/extraoptiune pentru minute internationale pe mobil, sunt scoase toate. Si eu m-am mutat pe Orange si am abonament de 20€ doar pentru minute internationale... Desi aveam cosmote/telekom de ani buni!