| RoxanaGhost a întrebat:

Stiti vreun site unde pot gasi telefonul HTC ONE X[Alb] mai ieftin de 500 lei? L-am gasit pe un site la 560 lei,dar nu-mi permit. sad P.S. Fara site-uri gen SH ca okazii,olx,etc... [Nu am comandat niciodata de pe aceste site-uri, dar nu mi se par de incredere. :-s]

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

"P.S. Fara site-uri gen SH ca okazii, olx, etc"
Esti cretin?
Acel telefon nu se mai fabrica de ani buni! Si tu il cauti nou?
Cu banii aia iti cumperi o "Chinezari" mult mai performanta.
http://cubot-romania.ro/seria-note

| RoxanaGhost explică (pentru CPAElites):

1.Sunt fata.
2.Am vazut acest model[pe care-l vreau] la o fata si mi-a zis ca-l are de 1 an si jumate.Iar telefonul a aparut in 2012.Nu au trecut decat 4 ani. "Ani buni" cica la el...
3.Mi s-a pus pata pe el laughing deci pe asta il vreau big grin

| CPAElites a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Telefonul ala e inutilizabil!
Il poti folosii doar pentru functii standard laughing

| DumitruS a răspuns:

De ce nu-ti iei altceva? Uite gasesti aici telefoane reduse. Nu sunt sub 500 de lei insa nu e diferenta mare. Mai bine mai astepti un pic, mai strangi niste bani si iti iei ceva mai bun.;)

http://goo.gl/Z7CYDZ

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/telefoane-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| Ana9999 a răspuns:

Daca nu ai nevoie urgenta de telefon, eu zic sa mai strangi niste bani si sa iti iei ceva la 800-900 de lei. Cele la 500 de lei sunt ok, dar au specificatii destul de slabe, iar cele chinezesti nu sunt de incredere. In orice caz, te sfatuiesc sa astepti perioada Black Friday ca sa vezi ce oferte mai apar si poate gasesti telefoane la preturi mult mai convenabile. Recomand eMAG in cazul in care vrei sa achizitionezi ceva online, eu am avut probleme cu telefonul luat de la ei si mi-au rezolvat totul cu garantia fara niciun fel de alte probleme.