| Anonymous2899 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare "stupida" dar : stie cineva cum aflu cine ma suna cu privat?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu un ordin judecatoresc la operatorul de telefonie mobila

| untu a răspuns:

Numai cu ajutorul serviciului VOIP care poate fi activat de la router, mobil, etc...dar trebuie sa consultati cu operatorul de telefonie fixa sau mobila( de exemplu:ROMTELECOM)

| Aliendina27 a răspuns:

Din păcate asta se afla doar la poliție...

| AlinG5 a răspuns:

Trebuie sa te duci la cei de la Orange, cosmote, Vodafone. Daca e un numar care te supara ingrozitor, amenintari, chestii de astea trebuie sa apelezi la politie.

| Alexandru_Georgian_1993 a răspuns:

Trebuie sa iti faci un nr de telefon pe skiype, iar dupa ce ti-ai facut nr si il sti intri in setarile telefonului si directionezi toate apelurile respinse catre acel nr.Cand o sa fi sunat cu nr privat respingi apelul si dupa acea intri pe skype.Cauta pe google mai multe detatli gasesti