| thunder11 a întrebat:

Salut TPU sunt foarte indecis ce merita mai mult un Iphone 13 Pro Max second hand sau un Iphone 13 Nou?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda un Samsung, ca-i la fel de performant ca si Iphone-ul, dar ca pret este mult mai ieftin.

| Simpatic a răspuns:

Cand e vorba de nou vs vechi in ceea ce priveste electronicele totdeauna eu as alege noul!

stiu ca ceea ce te face pe ganduri este sa iei o varianta imbunatatita dar second hand sau una noua dar putin mai slaba?

eu zic totusi ca noul e nouwinking

insa sunt sigur ca daca nu ai fi fan iphone ai putea gasi telefoane foarte bune si performante in targetul a 2500-3500 de leiwinking

insa alegerea iti apartine!

eu unul as lua un telefon nou, insa de generatie mai noua, iphone 13 fie ca e pro sau nu, este generatie mai "veche" putin, fiind lansat in luna 09 2021!

| Justasimplequestion a răspuns:

Pe ala nou si e chiar mai frumos 13 le simplu

| Bertha57 a răspuns:

E mai bun cel nou