| Adita2010 a întrebat:

Tatal meu mi-a zis ca vrea sa imi cumpere un telefon dar mi-a zis sa aleg dintre : Samsung Galaxy S2 sau IPHONE 4 16 GB : la 620 lei si s2 la 550 lei ce sa aleg funda!

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S2.

5 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Eu as alege S2-ul pentru ca are android,arata bine, e si mai ieftin. iphone-ul nu are android, are ios, daca vrei o aplicatie, o cumperi... iphone e de fite.

| Adita2010 explică (pentru AnnnaMarrria):

Mersi annamaria cred ca o sa aleg s2 mersi pentru raspuns v-as da la amandoua funde dar nu pot...

| AnnnaMarrria a răspuns (pentru Adita2010):

Ma bucur ca am putut ajuta happy

| brianafrumoasa a răspuns:

Si eu am avut de ales dintre ele si am ales IPHONE 4 16 GB dar am facut o greseala imensa.

| Adita2010 explică (pentru brianafrumoasa):

IMI poti spune de ce a fost o greseala imensa? nu vreau sa fac si eu la fel dar parca imi place mai mult galaxy s2.