| CatalinnKta a întrebat:

Trebuie sa imi reinnoiesc abonamentul la Vodafone si vreau sa-mi iau un Iphone 5.
Am abonamentul de 7 euro, sunt client fidel (11-12 ani) si am 430 puncte de loialitate la dispozitie. Am vazut pe site-ul oficial de la Vodafone ca au preturi speciale pentru reinnoirea abonamentului. Stiti cumva ce preturi /extraoptiuni/ abonamente sunt la reinnoirea abonamentului?
Urgent, va rog. Funda *

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Mergi in magazin, de obicei fiecare dealer are programul lui de fidelizare (practic difera oferta de la un magazin la altul).