| ThinkDifferent a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum pot sa bag muzica pe iPhone 6. Eu stiu un mod dar nu stiu daca e bine.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jaylbreak e singura metoda dar ai grija ca daca nu o faci bine distrugi telefonul.Vezi sa fie cu pangu.intri pe pangu.io si descarci versiunea de jaylbreak exact pentru versiunea ta de soft exact pentru aia, dupa descarci itunes pe pc si il conectezi, dupa deschizi pangu si de acolo o faci pe riscul tau.sunt in jur de 10% sanse sa il bulesti pe veci chiar daca o faci calumea.la mine a mers pe iphone 5s

| Cedry2k8 a răspuns:

Numesti incarcatorul "muzica" si dupa bagi telefonul la incarcat, deci bagi muzica in telefon. Glumeam! Vezi ca sunt o gramada de aplicatii in appstore cu ajutorul carora descarci muzica, si o asculti oricand, fara net. Incearca soundcloud sau deezer (nu stiu daca sunt dar cauta)

| metinmetin4 a răspuns:

Folosesti Itunes.

| ThinkDifferent explică (pentru metinmetin4):

Sa dau 1 euro pe o melodie nu?

| metinmetin4 a răspuns (pentru ThinkDifferent):

Nu. Iti descarci Itunes. Iti bagi telefonul in pc, te duci la Itunes, dai unde iti arata iphone-ul tau. Dupa, dai la '' Fisier'' ( in stanga ) : Adauga fisiere in biblioteca. Dupa dai Sincronizare ( dreapta jos ) si astepti sa se incarce melodiile.