| AwanderingLove a întrebat:

Voi ce ati alege intre Samsung s7 edge si iphone 6s plus de 64 de gb? Si de ce?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S7 Edge deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| KodrutZ a răspuns:

Aifonu', asta doar daca ar fi musai sa primesc asa ceva cadou. Chiar de m-as trezi maine cu 100 de miliarde de dolari in conturi, nu as arunca cu ei in astfel de rahaturi. Mi-as lua playere audio hifi de 5-600 de dolari bucata si mai scumpe, dar telefoane... never-ever. De ce aifonu'? Am un prieten care lucreaza in vanzari IT/mobile si le-a avut pe amandoua, dar a ramas la aifon. Ma bazez pe opinia lui, nu e ca si cum astea ar fi primele lui telefoane...

| itsoft a răspuns:

Alege tu ca ai bani si nu ai ce face cu ei

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Samsung s7 edge. ca e mai ok.

| Expressions a răspuns:

Faci editare video pe telefon? Ia si tu unul mai ieftin, un S5, si restul banilor fa ceva mai bun cu ei.

| anonim2122 a răspuns:

Samsung s7 nu mi se par asa interesante iphone-ul si se mai zica ca iphonul se asculta