| JockerStoica a întrebat:

Voi ce părere aveți despre Iphone 5s, Samsung galaxy s4 Și Samsung galaxy note 3?
Ce Avantaje și ce dezavantaje are fiecare?
Voi pe care l-ați alege?
Care vise pare mai rezistent?
Specificați de ce.
Fundă!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 3, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| AliLina2 a răspuns:

Salut,Iphone 5S are camera foarte buna, nici nu se difera de Iphone 6 Plus(poate ca 6 plus are culori un pic mai vi), spre comparatie cu Galaxy S4. Spatiul de stocare este la toate de 16, 32 sau 64 GB..Cat despre grosime, daca vrei unul subtire, acesta e Iphone 5S care are doar 7, 6 mm urmat de Galaxy S4 si Note 3..la rezistenta mai buna at fi firma coreeana..ambele Galaxy-uri au Corning Gorilla Glass 3 in time ce Iphone are Glass 1. dar are el ecran rezistent..Toate aceste 3 telefoane pot fi upgradare la cele mai noi sisteme de operate, Galaxy-urile pot fi upgradate la android 5.0 Lollipop iar Iphone-ul la IOS 8.3..In concluzie toate sunt bune, acum tu alegi ce vrei.

| OneGentleman a răspuns:

Salut,personal as alege unul dintre urmatoarele 2:
Samsung galaxy Note 3
IPhone 5s

Eu as merge pe note 3, mai mult spatiu de lucru baterie mare, ecran luminous, procesor fiabil si bun, poti sa scrii sa iei notite etc desii este putin ecranul cam mare.

| Nostradamus1Symbolum a răspuns:

IPhone 5s. big grin