| PuținConteazăNumele a întrebat:

Vreau sa imi cumpar telefon, si mai precis Huawei P9 PLUS, l-am gasit pe eMAG la pretul de 1728 de lei, vandut de catre partenerul eMAG, quick-mobile, mai este vandut si de alti parteneri dar este foarte scump, 2200 lei, nu pot sa imi dau seama de ce, iar cel vandut de eMAG in sine este indisponibil, intrebarea mea este, este de incredere quick-mobile? Parca nu as cumpara de la ei... Multumesc

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumpara linistit si ia direct de pe site-ul lor: http://bit.ly/2pt30es

| GabiDumitrescu a răspuns:

Quickmobile sunt praf. Daca iei de la ei, in principiu e pa-pa garantie. Deci cum, ori olx sigilat... tot cam aia.

| alexalx1234 a răspuns:

Da, este de incredere. Am cumparat de la ei

| PopescuPopescu a răspuns:

Nu e
parerea mea