| Virusul1234 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre LG NEXUS 4 HTC DESIRE 500 SI SAMSUNG GALAXY NEXUS. Ma puteti ajuta sau sa imi recomandati alt telefon?
Mai am posibilitatea sa il iau si pe abonament... DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

HTC-ul am inteles ca sunt bune. Mai are avantajul ca este si dual sim.

2 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut ia-ti HTC-ul e cel mai bun dintre toate, iti recomand sa incerci poimaine ca e black friday, si sigur e mai ieftin!
http://bit.ly/1aGvKiy

| alexprod a răspuns:

Http://bit.ly/1eicaL5 recomand! e destul de ieftin si foarte bun :)