| EudoarEu29 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si am de ales intre 2 modele foarte asemanatoare.Singurele diferente fiind modelul si cateva specificatii(cum ar fi camera, procesor etc.).Eu as vrea un telefon care sa poata face si poze bune si sa mearga si bine in aceelasi timphappy. Este vorba de Samsung Galaxy Ace 4 vs HTC Desire 501.Aici este un link de comparare a acestor 3 modele de telefoane.As dori pareri insosite de argumente, Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC Desire 501, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......u8fio9.php

Toate cele bune.

| specialistu4all a răspuns:

Http://bit.ly/1z3OMsc recomand, deoarece este mai nou si este superior la procesor, ram, etc :3 si multele altele