| Bisky2 a întrebat:

Vreau sa imi cumpăr un telefon, si nu stiu ce sa aleg dintre HTC one m8 sau iPhone 5s, niste păreri?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In ce univers e iphone ul mai bun la partea hardware decat M8?

M8 un ecran mai mare si rezolutie mult mai buna
M8 camera secundara 5Mp fata de 1.2 de la iphone
M8 2GB ram fata de 1G la iphone
M8 posibilitate de stocare pana la 128G cu sd card fata de maxim 64G de la iphone

M8 are procesow quad core de 2.3G fata de un dual core la 1.7 de la iphone

M8 are baterie mai buna
M8 are sistem audio stereo cu aplificator

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Htc One M8 e mai bun si mai performant. Are camera mare, procesor bun, android care e peste iOs...

| LTAA a răspuns:

HTC One M8 tata ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege iPhone 5s pentru ca sunt adeptul iPhone-urilor.

Am unul de 4 ani si nu l-as schimba cu nimic de pe piata in acest moment happy

Iar 5s pentru ce sistem de operare are si ce poti face cu el este genial.

O zi frumoasa happy

| KinekT a răspuns:

Pai eu as alege iphone 5s, deoarece are un sistem de operare foarte bun iar cu noul iOS au aparut si widgeturile.Iar la partea hardware sta foarte bine, la fel sau mai bine ca si HTC one m8.

| suntserios a răspuns (pentru KinekT):

In ce univers e iphone ul mai bun la partea hardware decat M8?

M8 un ecran mai mare si rezolutie mult mai buna
M8 camera secundara 5Mp fata de 1.2 de la iphone
M8 2GB ram fata de 1G la iphone
M8 posibilitate de stocare pana la 128G cu sd card fata de maxim 64G de la iphone

M8 are procesow quad core de 2.3G fata de un dual core la 1.7 de la iphone

M8 are baterie mai buna
M8 are sistem audio stereo cu aplificator