| Gabriel_Florin_1993 a întrebat:

Vreau sa imi cunpar unul dintre urmatoarele doua telefoane dar inca nu m-am decis pe care sa il cumpar :
1- Samsung Galaxy Grand Duos

2_ Lg G Pro Lite

Vreau sa stiu care ar fi mai bun, nu neaparat ma incanta LG-ul ca are ecranul de 5, 5 vreau sa stiu mai multe despre aceste telefoane de la cei care le detin!

Bugetul este unul de pana in 900lei maxim 950.
Dau funda celiu mai bun raspuns, amanuntit!

2 răspunsuri:
| Laurentizyu a răspuns:

Intra pe net si compara-le specificatiile! nu cred ca stiu prea multi de ele.

| Gabriel_Florin_1993 explică:

Diferenta intre ele este doar ca LG-ul are ecranul de 5.5" si Samsung-ul de 5" ' dar pe mine ma intereseaza care din ele este mai bun, nu neaparat ecranul ma intereseaza...